LG 28TQ515S-PZ
Type: Monitor TV, Weergavetype: LED, Beeldschermresolutie: 1366 x 768, Beeldformaat: HD, Besturingssysteem: webOS, Vernieuwingsfrequentie: 60 Hz
Productspecificaties
Dit product is momenteel niet op voorraad
Technische specificaties
Algemeen
Merk:
LG
Op ShopMania sinds:
2023
MPN:
28TQ515S-PZ
Type:
Monitor TV
Weergavetype:
LED
Beeldverhouding:
16:9
Beeldformaat:
HD
Schermformaat:
Flatscreen
Kijkhoek:
178/178
Kleur:
Zwart
Accessoires:
Afstandsbediening, Batterijen, Stroomkabel
VESA-montage:
100 x 100
Smart TV
Besturingssysteem:
webOS
Besturingssysteemversie:
22
Audio/Video
Beeldschermresolutie:
1366 x 768
Vernieuwingsfrequentie:
60 Hz
Aantal sprekers:
2
Vermogen speakers:
5 W
Helderheid:
250 cd/m2
Aansluitingen
Wi-Fi-verbindingen:
Bluetooth, Wi-Fi
Connectoren:
Audio RCA, CI+, HDMI, Toslink, USB
Prestatie
Energieklasse:
E
Stroomverbruik operationeel:
28 W
Stroomverbruik Standby:
0,4 W